30 lat działalności firmy Hydroconsult Sp. z o.o.

W 2019 roku firma Hydroconsult Sp. z o.o. świętuje 30-lecie swojej działalności!

Dla firmy Hydroconsult Sp. z o.o. rok 2019 to wyjątkowy czas ze względu na 30-lecie działalności. Precyzja, solidność i jakość to cechy naszej pracy, które pielęgnujemy przez 30 lat i które napędzają Pracowników do takiego działania, by praca była jednocześnie ich pasją.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej poważnych firm hydrogeologicznych w kraju.

Przez 30 lat zbudowaliśmy solidną pozycję naszej firmy, jako jednej z najbardziej uznawanych i liczących się firm świadczących usługi hydrogeologiczne.

Firma Hydroconsult Sp. z o.o. może się pochwalić kadrą, którą stanowią wysokokwalifikowani pracownicy posiadający stosowne uprawnienia geologiczne (kat. V, VII, VIII, XIII) oraz certyfikaty.

 Oto niezmiennie brzmiące od lat słowa Prezesa firmy Hydroconsult Sp. z o.o.:
„Podstawowym dobrem firmy są jej pracownicy. To ich wiedza, zaangażowanie i doświadczenie decydują o wysokim poziomie opracowań. Inwestowanie w ludzi jest stałym działaniem w firmie. Odbywa się ono poprzez: szkolenia, zdobywanie przez pracowników uprawnień zawodowych, studia podyplomowe, współpracę z uczelniami i instytutami badawczymi oraz doświadczenie zdobywane przez udział wszystkich pracowników w wykonywaniu zarówno drobnych tematów, jak i opracowań naukowo-badawczych i metodycznych. Chociaż mamy bardzo nowoczesny sprzęt, to jednak utrzymanie wysokiej pozycji w środowisku oraz dobrej opinii u klientów zależy w głównej mierze od naszych pracowników – a tych mamy bardzo dobrych i jesteśmy z nich dumni”.

W całej historii swojej działalności wykonaliśmy blisko 1000 opracowań i ilość ta stale rośnie.

Więcej informacji o nas oraz lista naszych opracowań znajduje się tutaj

 

CZY WIESZ, ŻE?

Nieszczelna spłuczka w WC powoduje wyciek w ciągu dnia około 700 litrów, co daje rocznie 260 m3 wody.